سرخ کن هوا

شرکت لوازم خانگی Ningbo Chenhan ، تولید کننده انواع سرخ کن های هوا در چین است. ما در منطقه صنعتی ، نینگبو ، چین واقع شده ایم که حمل و نقل راحت از طریق دریا و هوا ، با بندر Ningbo و فرودگاه شانگهای در این نزدیکی است. ما دارای فناوری قدرتمند ، سیستم مدیریت کامل و امکانات آزمایش کافی هستیم. توسط دفتر ثبت اختراعات به بسیاری از اختراعات گواهینامه های اختراع داده شده است. سرخ کن های هوا همچنین با تاییدیه های CE ، GS و Rosh مطابقت دارند.

سرخ کن های هوا از گردش هوای گرم برای پخت غذایی استفاده می کنند که در غیر این صورت در روغن غوطه ور می شوند. محفظه پخت سرخ کن هوا از عنصر گرم کننده نزدیک غذا گرما می گیرد و یک فن هوای گرم را به گردش در می آورد. یک ورودی هوا در بالا و یک اگزوز در عقب وجود دارد که با آزاد کردن بیش از حد هوای گرم دما را کنترل می کند. [نیاز به منبع] بسته به مدل دما می تواند تا 230 درجه سانتیگراد (445 درجه فارنهایت) افزایش یابد. روغن سرخ کردنی در سرخ کن هوا به مقدار زیاد استفاده نمی شود ، زیرا می تواند بسوزد. زمان پخت و پز در سرخ کن هوا بسته به مدل و غذای خاص در مقایسه با اجاق های سنتی معمولاً 20٪ کاهش می یابد. این سرخ کن هوا به شما امکان سرخ کردن ، پخت ، کباب کردن ، و تفت دادن را با روغن کم و بدون روغن می دهد. مرغ سرخ شده ترد ، استیک ، سیب زمینی سرخ کرده ، پیتزا و موارد دیگر را در یک دستگاه آشپز تهیه کنید. یک کتاب دستور العمل گنجانده شده است.
ما به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای سرخ کن هوا و سرخ کن هوا تأمین کنندگان در چین ، عمده فروشان را با طراحی مد و ماندگار سرخ کن هوا با کیفیت بالا ارائه می دهیم. سرخ کن هوا سفارشی موجود است. خوش آمدید برای خرید سرخ کن هوا ساخت چین از کارخانه ما. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که محصولات پیشرفته و آخرین فروش را از ما خریداری کنید. اگر می خواهید بیشتر بدانید ، لطفا با ما تماس بگیرید.