پاپ کورن ساز

Ningbo Chenhan Electrical Appliance Co. ، Ltd. تولیدکنندگان سازنده ذرت بو داده برقی در چین است. ما در منطقه صنعتی ، نینگبو ، چین واقع شده ایم که حمل و نقل راحت از طریق دریا و هوا ، با بندر Ningbo و فرودگاه شانگهای در این نزدیکی است. ما دارای فناوری قدرتمند ، سیستم مدیریت کامل و امکانات آزمایش کافی هستیم. توسط دفتر ثبت اختراعات به بسیاری از اختراعات گواهینامه های اختراع داده شده است. سازندگان پاپ کورن برقی ما همچنین از تاییدیه های CE ، GS و Rosh پیروی می کنند.

سازندگان پاپ کورن برقی نیازی به روغن ندارند ، پاپ کورن های داغ و گرم را به روشی سالم درست کنید! ذرت بو داده را با طعم دلخواه خود مانند شکر ، شکلات ، کره ، نمک دریا ، روغن نارگیل ، پنیر ، کره بادام زمینی و ... طعم دار کنید و تمیز کنید. مغزهای ذرت را بدون روغن جمع می کند ، بنابراین تمیز کردن دستگاه بسیار آسان است. قطعات این دستگاه قابل جدا شدن است ، شما می توانید آن را به راحتی تمیز کنید ، پوشش نچسب محفظه گرمایش را می توانید به راحتی با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.
ما به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای پاپ کورن ساز و پاپ کورن ساز تأمین کنندگان در چین ، عمده فروشان را با طراحی مد و ماندگار پاپ کورن ساز با کیفیت بالا ارائه می دهیم. پاپ کورن ساز سفارشی موجود است. خوش آمدید برای خرید پاپ کورن ساز ساخت چین از کارخانه ما. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که محصولات پیشرفته و آخرین فروش را از ما خریداری کنید. اگر می خواهید بیشتر بدانید ، لطفا با ما تماس بگیرید.