پاک کننده پرز شارژی

شرکت لوازم خانگی الکتریکی Ningbo Chenhan ، تولید کننده مواد پاک کننده پرز شارژی در چین است. ما در منطقه صنعتی ، نینگبو ، چین واقع شده ایم که حمل و نقل راحت از طریق دریا و هوا ، با بندر Ningbo و فرودگاه شانگهای در این نزدیکی است. ما دارای فناوری قدرتمند ، سیستم مدیریت کامل و امکانات آزمایش کافی هستیم. توسط دفتر ثبت اختراعات به بسیاری از اختراعات گواهینامه های اختراع داده شده است. پاک کننده های قابل شارژ ما همچنین با تاییدیه های CE ، GS و Rosh مطابقت دارند.

پاک کننده پرز شارژی (همچنین به عنوان ریش تراش یا پاک کننده fuzz نیز شناخته می شود) یک دستگاه دستی است که دارای یک تیغه چرخان در زیر شبکه تیغه است. به کاربران امکان می دهد فاز و قرص های روی پارچه را بدون آسیب رساندن به پارچه پاک کنند. می توان آن را روی پارچه های مختلف پارچه ای مانند تختخواب ، پرده یا فرش استفاده کرد ، اما بیشتر برای از بین بردن فاز روی لباس ، به ویژه ژاکت ، لباس زیر یا لباس ساخته شده توسط پشم ، آنگورا یا ترمه استفاده می شود. برای استفاده از پاک کننده پرز قابل شارژ ، تنها کاری که کاربر باید انجام دهد این است که باتری آن را بررسی کند و سپس دکمه روشن / خاموش را فشار دهد.

ما به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای پاک کننده پرز شارژی و پاک کننده پرز شارژی تأمین کنندگان در چین ، عمده فروشان را با طراحی مد و ماندگار پاک کننده پرز شارژی با کیفیت بالا ارائه می دهیم. پاک کننده پرز شارژی سفارشی موجود است. خوش آمدید برای خرید پاک کننده پرز شارژی ساخت چین از کارخانه ما. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که محصولات پیشرفته و آخرین فروش را از ما خریداری کنید. اگر می خواهید بیشتر بدانید ، لطفا با ما تماس بگیرید.