اتوی بخار

شرکت لوازم خانگی Ningbo Chenhan ، تولید کننده آهن بخار در چین است. ما در منطقه صنعتی ، نینگبو ، چین واقع شده ایم که حمل و نقل راحت از طریق دریا و هوا ، با بندر Ningbo و فرودگاه شانگهای در این نزدیکی است. ما دارای فناوری قدرتمند ، سیستم مدیریت کامل و امکانات آزمایش کافی هستیم. توسط دفتر ثبت اختراعات به بسیاری از اختراعات گواهینامه های اختراع داده شده است. اتوهای بخار ما همچنین با تاییدیه های CE ، GS و Rosh مطابقت دارند.

اگر هر هفته یا حتی هر روز مقدار زیادی اتو دارید ، یک مولد بخار ابزار مناسب برای کار است. در اینجا دلیل اصلی استفاده از اتو بخار ساز وجود دارد. اتوی بخار معمولی همچنین باید در طول جلسه اتو کردن تانک آب خود را به طور مکرر پر شود. با یک ژنراتور بخار ، مخزن متوسط ​​بسته به مدلی که انتخاب می کنید می تواند چیزی از 30 تا 60 اونس را در خود نگه دارد. آنها به گونه ای طراحی شده اند که از آب لوله کشی استفاده می کنند بنابراین شما مجبور نیستید که آب مقطر را به لیست خرید خود اضافه کنید. اگر مطمئن نیستید ، انواع آب اتو را بررسی کنید.

ما به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای اتوی بخار و اتوی بخار تأمین کنندگان در چین ، عمده فروشان را با طراحی مد و ماندگار اتوی بخار با کیفیت بالا ارائه می دهیم. اتوی بخار سفارشی موجود است. خوش آمدید برای خرید اتوی بخار ساخت چین از کارخانه ما. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که محصولات پیشرفته و آخرین فروش را از ما خریداری کنید. اگر می خواهید بیشتر بدانید ، لطفا با ما تماس بگیرید.