پاک کننده پرز

شرکت لوازم خانگی الکتریکی Ningbo Chenhan ، تولید کننده مواد پاک کننده پرز در چین است. ما در منطقه صنعتی ، نینگبو ، چین واقع شده ایم که حمل و نقل راحت از طریق دریا و هوا ، با بندر Ningbo و فرودگاه شانگهای در این نزدیکی است. ما دارای فناوری قدرتمند ، سیستم مدیریت کامل و امکانات آزمایش کافی هستیم. توسط دفتر ثبت اختراعات به بسیاری از اختراعات گواهینامه های اختراع داده شده است. پاک کننده های پرز ما همچنین با تاییدیه های CE ، GS و Rosh مطابقت دارند.

پاک کننده پرز برای ژاکت ، شلوار ، دامن ، جوراب ، پارچه ، پتو ، مبلمان ، فرش ، تودوزی خودرو و سایر پارچه ها بسیار مناسب است! دسته ارگونومیک نگه داشتن و استفاده از آن را آسان می کند. پاک کننده پرز باتری لباس بدون سیم ، ریش تراش پارچه ما بهترین تراش پارچه قابل حمل است. طراحی سبک وزن باعث می شود تا کاربران در هر نوع شرایط به راحتی از آن استفاده کنند. با طراحی ارگونومیک ، کاربران می توانند ریش تراش را به راحتی نگه داشته و به طور منظم کار کنند.

ما به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای پاک کننده پرز و پاک کننده پرز تأمین کنندگان در چین ، عمده فروشان را با طراحی مد و ماندگار پاک کننده پرز با کیفیت بالا ارائه می دهیم. پاک کننده پرز سفارشی موجود است. خوش آمدید برای خرید پاک کننده پرز ساخت چین از کارخانه ما. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که محصولات پیشرفته و آخرین فروش را از ما خریداری کنید. اگر می خواهید بیشتر بدانید ، لطفا با ما تماس بگیرید.