ابزار زیبایی

شرکت لوازم خانگی الکتریکی Ningbo Chenhan ، تولید کننده ابزار زیبایی در چین است. ما در منطقه صنعتی ، نینگبو ، چین واقع شده ایم که حمل و نقل راحت از طریق دریا و هوا ، با بندر Ningbo و فرودگاه شانگهای در این نزدیکی است. ما دارای فناوری قدرتمند ، سیستم مدیریت کامل و امکانات آزمایش کافی هستیم. توسط دفتر ثبت اختراعات به بسیاری از اختراعات گواهینامه های اختراع داده شده است. ابزارهای زیبایی ما همچنین با تاییدیه های CE ، GS و Rosh مطابقت دارند.

ابزارهای زیبایی عمدتا برای استفاده در منزل طراحی شده اند و تهیه آن آسان است. این با ABS ساخته شده است ، که بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهد. ما انتظار داریم که شریک بلند مدت شما در چین باشیم. ماساژ روی صورت با این دستگاه به کاهش خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند.
ما به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای ابزار زیبایی و ابزار زیبایی تأمین کنندگان در چین ، عمده فروشان را با طراحی مد و ماندگار ابزار زیبایی با کیفیت بالا ارائه می دهیم. ابزار زیبایی سفارشی موجود است. خوش آمدید برای خرید ابزار زیبایی ساخت چین از کارخانه ما. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که محصولات پیشرفته و آخرین فروش را از ما خریداری کنید. اگر می خواهید بیشتر بدانید ، لطفا با ما تماس بگیرید.