چگونه از سرخ کن هوا استفاده کنم

- 2020-11-17-

غذای سرخ شده نوعی غذای بسیار متداول در زندگی است ، مرغ سوخاری ، سیب زمینی سرخ کرده ، چوب خمیر سرخ شده و غیره ، برای غذا ، هر چه زباله بیشتر باشد ، کالری بیشتری برای خوردن شادتر است. اما غذای سرخ شده هنوز بسیار ناسالم است ، اغلب غذاهای سرخ شده به فرد اجازه می دهد تا پیری ، چاقی را تسریع کند ، باعث بیماری های دستگاه گوارش و غیره شود. بنابراین تولد سرخ کن هوا ، برای دوستانی که دوست دارند غذای سرخ شده بخورند ، طعم و رضایت سلامتی را به همراه دارد. به عنوان لوازم برقی متداول در آشپزخانه ، با استفاده راحت و آسان از ویژگی های کمتر لامپ توسط تعداد زیادی از مصرف کنندگان استقبال می شود.

در حقیقت ، "سرخ شدن" سرخ کن هوا در واقع سرخ نشده است ، اما از فن آوری گردش خون با سرعت بالا در حالت مارپیچ 360 درجه استفاده می کند. به زبان ساده ، جایگزین کردن روغن داغ اصلی در سرخ کن با هوا و استفاده از روش گرمایش همرفتی مانند باد گرم از خورشید برای ایجاد گردش سریع جریان گرما در گلدان بسته است ، به طوری که غذا پخته می شود .


بنابراین چگونه از سرخ کن هوا استفاده می کنید؟


در واقع ، به عنوان لوازم آشپزخانه احمقانه است. سرخ کن هوا مخصوص تازه کارهای آشپزخانه که نمی توانند خوب بپزند ساخته شده است. معتقدم بسیاری از دوستانی که در پخت و پز تبحر ندارند ، دلیل اصلی پخت و پز این است که نمی توانند گرما را کنترل کنند اما سرخ کن هوا چنین مشکلی نخواهد داشت! در حال حاضر سرخ کن هوا هوشمند تر است ، با استفاده از چرخش یا نوع لمسی زمان و دکمه کنترل دما ، شما می توانید قلب را برای تنظیم دما و زمان تنظیمات دنبال کنید. شما فقط باید زمان و دما را طبق دستورالعمل تنظیم کنید و سپس می توانید کارهای دیگر را انجام دهید ، با فرا رسیدن زمان ، دستگاه به طور خودکار قطع می شود. علاوه بر این ، کنترل داخلی ترموستاتیک ، گرمایش چرخشی ، توزیع یکنواخت گرما ، نگران سوختن نیست. و برخی از سرخ کن های هوشمند هوا همچنین مجهز به APPS هستند که با یک کلیک انجام می شود و شروع کار را بسیار آسان می کند.


به طور خلاصه ، بسیاری از سرخ کن های هوا با سبدهای سرخ کردنی قابل جدا شدن طراحی شده اند که می توانند روغن سرخ شده را مستقیماً از غذا جدا کنند تا به اثر فیلتر شدن روغن برسند. بدون اینکه نگران سوختن دست خود باشید ، به آرامی فشار دهید و از سرخ کن بیرون بیاورید تا غذا خارج شود. ظرف داخلی به راحتی تمیز می شود و کل مراحل پخت و پز آن نسبتاً آسان است.